Reklam

TV Ünitesi

Yüzlerce mobilya firmasının buluştuğu Masko Mobilya Kenti'nde binlerce mobilya çeşidi sizleri bekliyor.

Masko Logo Dreamtime Mobilya
Modern Tv Ünite
Masko Logo Zebrano Mobilya
Teoden Tv Ünitesi
Masko Logo Dreamtime Mobilya
Modern Tv
Masko Logo Dreamtime Mobilya
DİAMOND
Masko Logo Loda Mobilya
Capella Tv Ünitesi
Masko Logo Dreamtime Mobilya
BAROK
Masko Logo Saloni Mobilya
Stella Tv Ünitesi
Masko Logo Evdekor Mobilya
Monza Modern TV Ünitesi
Masko Logo Miraç Mobilya
Tv Ünite 05
Masko Logo Zebrano Mobilya
Fedora Tv Ünitesi
Masko Logo Macitler Mobilya
Pera Tv Ünitesi
Masko Logo Loda Mobilya
Eva Tv Ünitesi
Masko Logo Piraye Mobilya
LOWBOARD
Masko Logo FM Tasarım
ATLANTİK TV ÜNİTE
Masko Logo Piraye Mobilya
ETİK
Masko Logo Dreamtime Mobilya
Connery Tv Ünitesi
Masko Logo Dreamtime Mobilya
New York Tv Ünitesi
Masko Logo Macitler Mobilya
Zeyve TV Ünitesi
Masko Logo Luxury Line Furniture
Lüks Rodos Luxury TV Ünitesi
Masko Logo Polo Mobilya
Mega Tv Ünitesi
Masko Logo Ermo Mobilya
STAR TV ÜNİTESİ
Masko Logo Piraye Mobilya
PLATO
Masko Logo Zebrano Mobilya
Rossi Tv Ünitesi
Masko Logo Piraye Mobilya
LOFT TV ÜNİTESİ
Masko Logo Zebrano Mobilya
Almeda Tv Ünitesi
Masko Logo Onat Mobilya
Larissa Tv Ünitesi

TV Ünitesi

Gün geçtikçe daha fazla evin önemli parçalarından biri olmaya başlayan tv üniteleri, günümüzde artık sadece televizyon için değil aynı zamanda büfe yerine kullanılmakta ve kitaplık olarak da değerlendirilebilmektedir. Ayrıca değişik raflarda esnek bir dizayn altında üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı, farklı süslerin de yerleştirilmesine imkan vermektedir.

Dekoratif ürünlerin sergilenebileceği yeni eşya türleri arasında en önemli seçeneklerden biri olmayı başaran bu ünite çeşitleri, üstelik farklı seçenekler ile elde edilebilmektedir. Bunlar arasında zemine konabilen örnekler varken, aynı zamanda duvar ünitesi olarak da tercih edilebilecek, özel bir konfor sunan şık dizayn altındaki seçenekler de kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle salonlarda ya da oturma odalarında harika bir dekoratif görünüm elde edebilmek için ilk olarak tercih edilecek eşyalar arasında yerini aldı.

Farklı Seçenekler Altında Tercih Edilebilecek TV Üniteleri

Güzel bir tv üniteleri seçimi yaparken bunun için mutlaka ilk olarak salonlara yakışacak türden ve uyum sağlayıp göz yormayan bir izlenim verecek seçenekler de tercih edilmelidir. Tabii kişisel tercihlere bağlı kalarak farklı beğeniler altında, şık tasarımlarla kaliteli malzemeler eşliğinde hazırlanmış modeller de seçim yapılabilir. Mobilyalara mükemmel bir uyum sağlayacak, salonun veya oturma odasını boyutlarına göre hoş bir izlenim yaratacak seçenekler tercih etmek büyük bir önem arz etmektedir.

Yemek takımı ve koltuklara uygun modern tv ünite çeşitleri ile birlikte daha samimi ve sıcak bir izlenim yaratan ahşap tv duvar ünitesi de özellikle ofisler adına en doğru seçenekler arasında yer almaktadır. Bu konuda eskitilmiş retro ürünler özellikle çok fazla talep almakta ve farklı kullanım olanakları ile büyük bir konforu da yanında getirmektedir.

TV Ünitesi Fiyatları

Burada tv üniteleri için modeline ve kullanımlarına bağlı olarak fiyatlar değişebilmektedir. Geniş bir yelpaze altında farklı modelleri ile özel işçilik eşliğinde hazırlanmış TV ünite çeşitleri, televizyonun daha şık bir izlenim altında durmasına olanak tanırken, ayrıca kitaplık olarak, süs eşyalarının yerleştirilmesi ve daha birçok farklı eşyanın da düzgün bir şekilde konulabilmesi adına alternatif olarak üretimleri gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyatlar altında normal ya da duvar ünitesi çeşitleri güven içerisinde seçim yaparak satın alınabilir.