Reklam

Ev Tekstili & Perde

Yüzlerce mobilya firmasının buluştuğu Masko Mobilya Kenti'nde binlerce mobilya çeşidi sizleri bekliyor.

Masko Logo İpek Sultan
avangard
Masko Logo İpek Sultan
avangard
Masko Logo Dupera Perde
PERDE 13
Masko Logo Hacıosmanlar Halı
Farah
Masko Logo SFC Tekstil
Santa Glory
Masko Logo Dupera Perde
KUMAŞ  1
Masko Logo Dupera Perde
DUVAR KAGIDI 12
Masko Logo Dupera Perde
DUVAR KAGIDI 1
Masko Logo Bellona Mobilya
Historia 10049 Kahve
Masko Logo New Dizayn Perde
Lüks Perde Modelleri
Masko Logo Alya Dış Ticaret
Dikey Perde
Masko Logo Liza Perde
Perde 02
Masko Logo Hasel Halı
379 multi
Masko Logo Şahzen Perde
Duvar Kağıdı 07
Masko Logo İstikbal Mobilya (Gürsan A.Ş.)
Black&Brown 11297 - Gri
Masko Logo Bellona Mobilya
Historia 10049 Sarı
Masko Logo Yücel Mensucat (Vallini)
Kumaş 1
Masko Logo Bronz Halı
Halı 02
Masko Logo Alya Dış Ticaret
CAROLİNA
Masko Logo My Home Halı
MORETTİ PLAİN 11500-M
Masko Logo Şahzen Perde
Perde 25
Masko Logo Narrin Brillant Home
Brillant Perde
Masko Logo Şahzen Perde
Perde9
Masko Logo My Home Halı
Marble 004-C
Masko Logo Şahzen Perde
Duvar Kağıdı 10
Masko Logo Şahzen Perde
Perde1
1234

Ev Tekstili & Perde

Evde, ofiste ve çeşitli yaşam alanlarında birbirinden farklı tasarımları ile yer alan çeşitli tekstil ürünleri kullanılıyor. Bu ev tekstili ürünler kullanım alanına uygun tasarımları ve yenilenen modelleri ile kullanıcısına konforlu bir yaşam sunmayı amaçlayarak üretiliyor. Perde modelleri en yeni desen ve tasarım çalışmaları ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Ayrıca bu ürünlerin son derece şık ve farklı kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanan ve üretilen modellerini görmek de mümkün oluyor. Halı çeşitlerinde ise hem desen ve dokuma hem de farklı ham madde kullanımı sayesinde son derece çeşitli seçenekler sunuluyor.

Ev Tekstili İçin Eşsiz Bir Kalite Ve Çeşitlilik 

Çeşitli seçenekleri ile sunulan kumaş modelleri ile bu ürünlerin üretiminin de yapılması mümkün oluyor. Farklı firmalar tarafından üretilen bu ürün çeşitliliğinin tek bir adresten kullanıcıya sunulması sayesinde de kullanıcıya en güzel olanını seçme fırsatı sunuluyor. Bu firmaların kumaş kartelaları üzerinden seçim yaparak istenilen ürünün üretilmesi de mümkün oluyor. Her ürünün çeşitli modelleri ile sunulması da önemli ölçüde avantaj sağlıyor. 

Ev Tekstiline Dair Her Şey 

Yaşam alanını biçimlendiren ev tekstili ürünleri son derece çeşitli seçenekleri ile kullanıcısı ile buluşuyor. Farklı desenleri ve ölçüleri ile halı modelleri hem evler hem de ofisler için çeşitli seçenekleri ile sunuluyor. En şık mekan tasarımlarını yapmak isteyenler için bu halı çeşitliliği arasından seçim yapmak ise son derece başarılı sonuç veriyor. Hem modern hem de rahat kullanım imkanı sunan perde seçenekleri de çok geniş bir çeşitlilik ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Yaşam alanına konforu taşımak isteyen herkes her ürün çeşidini bulabileceği bir adres olarak burayı tercih ediyor.

Farklı ölçüleri ve modelleri ile her alanda kullanılabilecek olan perde modellerini bir arada görmek ve değerlendirmek mümkün oluyor. Son derece farklı ve etkileyici ev tekstili ürünleri arasında çeşitli kumaş seçeneklerini de değerlendirebilmek mümkün olmaktadır. Konforlu bir yaşamı tercih edenlerin kaliteyi ve rahatı bir arada yaşayacağı ürünler tek bir adreste toplanıyor. Bu ürünler ile birbirinden şık ve kullanışlı olan mekan dekorasyonlarını yapmak da son derece keyif verici oluyor.